Võimalus osaleda visiidil Hiina
02. jaanuar 2012

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda korraldab koostöös partneritega Rootsist ja Soomest ühisdelegatsiooni visiidiks Hiina. Visiit leiab aset 18.-24. märtsini 2012 ning selle käigus külastatakse kolme linna: Shanghai, Wuxi ja Nanjing.
Ühisdelegatsioon, mille juht on Östergötlandi (Rootsi) maakonna kuberner ning kuhu kuuluvad lisaks ametlikule delegatsioonile ka ettevõtjad kõigist kolmest riigist (igast riigist 5 ettevõtjat). Igas linnas on nähtud ette kõrgetasemelised kohtumised kõrgete riigiinstitutsioonidega, lisaks toimub igas linnas äriüritus koos networkinguga ning toimuvad ka ettevõtete/organisatsioonide külastused (CELAP; Taihu City, eco-city, cleantech keskused jt).

Visiidi käigus tutvustatakse ning reklaamitakse ühiselt Läänemere regiooni. Samuti tutvutakse koos Soome ja Rootsi ettevõtetega Hiina võimalustega ning lähenetakse ettevõtlusele ja turule ka kõrgetasemeliste kohtumistega riigitasandil, mis on Hiina ühiskonna ja reeglite mõistmiseks äärmiselt kasulikud.

Programmis ja delegatsioonis osalemise ning ettevalmistuse eest tasu ei küsita, ettevõtjal tuleb üksnes tasuda lennupiletid, majutus ning osaliselt kohapealne transport ning toitlustus.
 

Huvitatutel palun ühendust võtta enne 13. jaanuari 2012 aadressil priit@koda.ee või telefonil 604 0081

Info:
Priit Raamat
Projektijuht
E-post: priit@koda.ee
Tel: 604 0081

Otsid kodu?