Seve Ehituse AS avab uue 650 000 EUR-i maksva tootmiskompleksi
10. juuli 2013

Eesti tuntud puitelementmaju tootev Seve Ehituse AS avab 12.07.13 oma Harjumaal Lehetus asuvas tehases uue tootmiskompleksi. Uue tehasehoonega on lisandunud 1900m2 katusealust tootmis ja laopinda, mis võimaldab Seve Ehituse AS-il lähiajal kahekordistada oma tootmismahu ning luua juurde kuni 15 uut hästi tasustatud töökohta. 

Kokku 650 000 EUR-i maksma läinud investeering muutis lisaks tootmisvõimsusele Seve Ehituse AS-i jaoks kogu majade tootmise protsessi. Seve Ehituse AS-i juhatuse esimees Vello Enniste tõi suurimate muutustena välja järgmise: “Kõigi majade projekteerimine toimub täna 3D-s Saksamaal välja töötatud Sema tarkvaraga ning majaelementide osade järkamiseks on Seve soetanud Eestis ainulaadse Weinmanni täisautomaatse lasermõõdistava saeliini. Uuest tootmishoonest ja tehnoloogiast võidavad kõik- kliendid saavad täpsema ja inimfaktorist tingitud vigade vaba toote, töötajad veel paremad töötingimused ning ettevõte kuni 50% tootlikuse kasvu.”

Tehtud investeering on ettevõtte jaoks oluline tagamaks üha kasvavat nõudlust nii Eestist kui eksporturgudelt. Samuti on uue saeliini hankimine oluliseks eelduseks aasia turgudele, sinna sobiva tootega, sisenemiseks. Tehtud investeering loob ettevõttele eeldused konkurentsitihedas ehitussektoris edukaks konkureerimiseks ning klientidele veelgi kvaliteetsema ja energiasäästlikuma toote pakkumiseks.

1995 aastal loodud ja täielikult Eesti kapitalile kuuluvas Seve Ehituse AS-i põhiturgudeks on Eesti, Põhja- Norra ja Rootsi ning aktiivselt tegeletakse sisenemisega aasia kasvavatele turgudele. Ettevõtte 2012 aasta käive oli 6 480 000 EUR-i ning 2013 aastaks prognoosime kuni 15% käibekasvu. Täna annab firma tööd 100 inimesele kellest 30 on tööl Lehetus asuvas majatehases.

Otsid kodu?