Seminar "Kuidas leida kliente välismaal ja olla edukas välisturgudel?"
19. mai 2010

Oled mõelnud oma tooteid/teenuseid välismaal müüa või ehk juba müüdki? Välisturgudele minek nõuab head ettevalmistust, kindlasti tulevad kasuks kogemused ja teiste käest kuuldu. Just seepärast kutsumegi Sind reedel, 21. mail, Olustvere lossis toimuva Viljandimaa ettevõtluspäeva töötuppa „Kuidas leida kliente välismaal ja olla edukas välisturgudel?"

Seminari programm:

11.00 - 12.30

Rahvusvaheline turundus, Rein Malm, konsultatsiooni ja nõustamisettevõtte RM Consulting AB & Partners

12.30 - 13.00

Kohvipaus

13.00 - 14.30

Kuidas EAS välisturgudele suundujaid toetab? Ekspordi toetusvõimalused ettevõtetele. EASi ekspordi divisjoni konsultant Pille Raamat ja Leena Sachsendahl, Dold Puidutööstus

15.30 - 15.40

Kohvipaus

15.40 - 16.30

Praktikute soovitused välisturgudele asumiseks. Oma kogemusi jagavad Hellar Mutle, Bestra Engineering OÜ ja Andres Rebane, Galvi-Linda OÜ.

Eelnevalt registreerides on EASi konsultandid valmis kohapeal eksporditoetuste kohta personaalselt nõu andma. Personaalseks konsultatsiooniks palume registreeruda e-posti teel kadri.paal@eas.ee E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud .


Seminaril osalemine on tasuta.

Lisainfo ja registreerimine siin.

Ürituse korraldamist kaasrahastab EASi Ettevõtlus- ning innovatsioonialaste teadmiste ja oskuste ning teadlikkuse arendamise programmi raames Euroopa Sotsiaalfond

Otsid kodu?