Seminar „Hiina äri müüdid ja tegelikkus“ 07.04.2011
01. aprill 2011

Eesti Väliskaubanduse Liit kutsub eksportööre osalema 7. aprillil 2011 seminaril „Hiina äri müüdid ja tegelikkus.“

Seminari teemad: 

Kuidas Hiina turule pääseda?

Praegu on tekkinud Hiinas tohutu nõudlus igasuguse lääne kauba ja lääne disaini vastu. Eriti rikastes ja arenenud idakalda suurlinnades. Paljud Euroopa ettevõtjad kasutavad väga soodsat olukorda ära. Kuidas eestlased saaksid sama teha?

Kuidas Hiinast kasumlikult kaupa osta?

Hiinast on võimalik osta igasuguse kvaliteediga, igasuguse hinnaga ja igasugustes kogustes peaaegu igasuguseid kaupasid. Küsimus on, kelle käest on seda kõige kasulikum ja optimaalsem teha. Kuidas leida head tarnijad ja kuidas süsteem töötab?

Kuidas Hiinast turvaliselt allhanget või pooltooteid tellida?

Kas kopeerimine, petmine või halb kvaliteet on Hiina ettevõtetega suhtlemisel probleem? Kui on, siis kuidas seda probleemi vältida või lahendada? Kas Eestist juhtides on võimalik kontrollida enda jooniste ja mudelite järgi toodete valmistamist? Kui kasulik selline äri on?

Kuidas Hong Kongi firmat kasutada Hiina kaubanduses?

Kas Hong Kong on off-shore? Miks HK Ltd. firmat omada? Kui kulukas on HK firma haldamine? Kui hästi või halvasti süsteem toimib?

Seminar toimub 7. aprillil 10.00-13.00 Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis, aadressiga Tõnismägi 2, Tallinn.

Osavõtt: EVLi liikmele 15 EUR, mitteliikmele 20 EUR (lisandub käibemaks). Osalemiseks registreeruge etc@etc.ee enne 5. aprilli 2011.

Seminari viib läbi Tambet Made (TM), kelle Hiina turu kogemus sai alguse 2005. aastal kui esimese Eesti ettevõtjate missiooniga käidi Nanjingis, Shanghais ja Pekingis. Sealt edasi on TM püsivalt külastanud Hiinat individuaalselt ja erinevate majandussektorite ettevõtjatega. TM nõustas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutust nende Hiina esinduse loomisel ja asukoha valikul. TM on aegade jooksul viinud Hiina turule ligi 100 Eesti ettevõtet ja toonud Euroopa turule 5 Hiina ettevõtet.
Aastate jooksul on TM külastanud erinevaid Hiina provintse ja piirkondi nii põhjas, idarannikul kui lõunas ligi 40-l korral. TM on puutunud kokku erinevate Hiina piirkondade inimeste, ettevõtete ja muidugi ärikultuuride ja lähenemistega. TM on üks väheseid eestlasi, kellel on erinevad praktilised teadmised ja kogemused Hiina majandusruumi ja Hiina ettevõtjate osas. Tambet Made on China Ease Ltd www.chinaease.net esindaja Baltikumis ja Skandinaavias.

Lisainfo:

Eesti Väliskaubanduse Liit           
Liimi 1, 10621 Tallinn
Tel: 6597015
etc@etc.ee
www.etc.ee
 

Otsid kodu?