Seminar: „Eestist India turule: kas ja kuidas?“ 22.11.2011
26. oktoober 2011

Baltic Innovation Agency kutsub osalema  äriseminaril „Eestist India turule: kas ja kuidas?“ Tallinnas, Swissotelis 22. novembril kl 14.00-17.15.

Seminarile on oodatud kõik, kes tunnevad huvi Indias leiduvate ärivõimaluste vastu ning tahavad teada rohkemat sealsel turul tegutsemise eripäradest, eduteguritest ja tugiorganisatsioonidest.

Baltic Innovation Agency on New Delhis asuva Euroopa India ettevõtluse ja tehnoloogiakeskuse (European Business and Technology Centre in India) partner ja esindaja Eestis, mille tegevust toetab Euroopa Liit.

India on maailmamajanduses jõuliselt esiplaanile kerkimas. 2025. aastaks on Indial lootus saada ostujõult viiendaks turuks, näiteks Saksamaastki suuremaks. Seepärast tasub nii juba rahvusvaheliselt tegutseval kui ka peagi maailmaturule pürgival Eesti ettevõtjal India suunas samuti oma võimalusi otsida ja kaaluda.

Seminari raames tutvustab Siim Sikkut Eesti Arengufondist käimasoleva Eesti-India seireprojekti põhjal India majanduse ja äri tulevikutrende ning seirejäreldusi Eesti ettevõtete võimalustest Indias.

Lisaks teeb Poul Jensen,  European Business and Technology Centre tegevjuht ülevaate India ärikeskkonnast, Euroopa ettevõtete turule sisenemise õppetundidest ning EBTC pakutavatest konkreetsetest tugiteenustest.

Täpsemalt ülevaade seminari programmist ürituse kodulehel http://www.eestistindiaturule.ee/kava.

Seminaril osalemiseks registreeru SIIN.

Üritus on tasuta, eesti ja inglise keeles (ilma tõlketa).

Lisainfo:

Rene Tõnnisson, BIA juhatuse liige, rene@bia.ee

Siim Sikkut, Eesti Arengufondi Eesti-India seire juht, siim.sikkut@arengufond.ee

Otsid kodu?