Raitwood uus Drive In Puiduterminal avatud
05. september 2011

Eesti suuremaid höövelmaterjali tootjaid AS Rait avas Reolas paikneva höövlitööstuse juures uue laokompleksi. Tartust 5 km kaugusel olevas laokompleksis paiknevad Baltimaade keskladu ja uudne Drive In Puiduterminal koos müügibürooga.

Uus Drive In terminal on loonud klientidele maksimaalse teenindusmugavuse – võimaldab laadida ilmastikust sõltumata, samas suurendada tootevalikut ja parandada ladustamis-tingimusi.

Lisandunud laokompleks kahekordistas senise valmistoodangu laopinna. Juurde rajati laohoone kogupinnaga 3000 m2 ning ligi hektar asfalteeritud väliala. Laokompleksi rajas ehitusfirma Rand ja Tuulberg.

AS Rait turustab RAITWOOD kaubamärgi all põhjamaisest okaspuust sise- ja välisviimistlusmaterjale (sise- ja välisvoodrilauad, põranda- ja terrassilauad, karkassipuit) paljudes Euroopa ja Aasia riikides. 20 tegevusaastaga on loodud grupi puidutöötlemisettevõtetest tehnoloogiline ahel, mis tegeleb põhjamaise okaspuidu väärindamisega. Ahela lülideks on saetööstused, höövlitööstus, pinnaviimistlustsehh, aiatooteid valmistav puidutööstus ning kaks klienditeenindusüksust RAITWOOD Puiduterminalid Harkus ja Reolas.

2010. aastal oli AS Rait kontserni käive 26 mln eurot ja töötajate arv 174. AS Rait on Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu ning Puuinfo asutajaliige.

Lisainfo: Ivar Dembovski, AS Rait juhatuse esimees, 7300420, e post: ivar.dembovski@raitwood.ee

Otsid kodu?