Puitmajatootjad osalevad messil Eesti Ehitab 2011
05. aprill 2011

Eesti Puitmajaliitu kuuluvad puitmajatootjad Palktare OÜ, Aru Grupp AS ja ELH Palkehituse OÜ osalevad Eesti suurimal ehitusmessil Eesti Ehitab, mis tänavu leiab aset 6.-9. aprillini Eesti Näituste messikeskuses.

Masintoodetud palkmajade ja elementmajade tootja Palktare OÜ tootejuhi Siim Leisalu sõnul annab mess Eesti Ehitab puitmajahuvilistele hea võimaluse tutvuda Palktare toodete pideva arengu ja uute võimalustega. „Sellel aastal oleme suurt rõhku pööranud majade energiatõhususe ja õhupidavuse teemadele ning messil saab tutvuda nii modernsete liimpalkmajadega kui ka energiatõhusate ThermoLog ökomajadega,“ sõnas Leisalu.

Akende, uste, treppide, puitmajade ning liimpuidust komponentide tootmisega tegelev Aru Grupp AS esitleb ettevõtte juhi Juhan Viise sõnul tänavusel messil viimastel aastatel populaarseks saanud puitalumiinium lükanduste-  ning  fassaadilahendusi.  Lisaks tuleb Aru Grupi messiboksis esitlusele ka ettevõtte 2010. aasta Skandinaavia müügihitt – naturaalselt tammest astmete ja valgeks värvitud põsepuudega trepp.

Käsitöö palkmajade tootja ELH Palkehituse OÜ juhi Janek Sakkise sõnul on ettevõtte eesmärk koostöös partnerfirmaga Eco Oil OÜ tutvustada vanu ehitustraditsioone läbi tänapäevaste lahenduste ning propageerida looduslikku ja keskkonnasäästlikku lähenemist ka ehitamisele. „Käsitööna valminud palkseinale sobivad hästi Ecooil`i pool pakutavad looduslikud puiduviimistlusmaterjalid,“ märgib Sakkis ning lisab, et ettevõtete ühisest messiboksist leiab külastaja käsitööpalkseina, Ecooil`i kümblustünni ning biopuhasti.

·         Palktare OÜ asub messil Eesti Ehitab 2011 A hallis (asukoht A-11)

·         Aru Grupp AS asub C hallis (asukoht C-34)

·         ELH Palkehituse OÜ asub koos partneriga Eco Oil OÜ B hallis (B2-03)

Infot Eesti Ehitab 2011 messi kohta leiab siit.

Lisainfo Eesti puitmajatootjatest:

Elari Kivisoo

Eesti puitmajaklastri juht
e-post: elari@puitmajaliit.ee 
mob: +372  5343 4014
www.woodhouse.ee
www.puitmajaliit.ee

Otsid kodu?