Puitmajatootjad Eesti Ehitab 2012 messil
09. aprill 2012

Eesti Puitmajaliitu kuuluvad puitmajatootjad Aru Grupp AS, ELH Palkehituse OÜ ja Timbeco Woodhouse OÜ osalevad ka sel aastal Eesti suurimal ehitusmessil Eesti Ehitab, mis leiab tänavu aset 11.-14. aprillini Eesti Näituste messikeskuses.

Käsitöö palkmajade tootja ELH Palkehituse OÜ juhi Janek Sakkise sõnul osaleb ettevõte sarnaselt aasta varasemale ka sel aastal ehitusmessil koos hea partneri EcoOil OÜ-ga. Üheskoos püüame tutvustada vanu ehitustraditsioone läbi tänapäevaste lahenduste ning propageerida looduslikku ja keskkonnasäästlikku lähenemist ehitamisele,“ märgib Sakkis, kelle sõnul leiab külastaja ühisest messiboksist käsitööpalkseina, mis on viimistletud EcoOili looduslike ja kodumaiste värvidega. 

Timeco Woodhouse OÜ (endise nimega Palktare) on võtnud Eesti suurimast ehitusmessist osa juba aastaid ning on ekspositsiooniga väljas ka tänavu, osaledes messil koostööpartneri Tervemaja OÜ-ga.  „Üllatame ka seekord oma seniseid ja tulevasi kliente suurepäraste sooduspakkumistega ning tutvustame kõigile huvilistele Timbeco looduslikest materjalidest puit-, element- ja ökomaju,“ sõnab Timbeco Woodhouse OÜ juhatuse liige Siim Leisalu.

Kuigi ettevõte toodab enamasti maju ekspordiks, on leitud oma koht ka kohalikul turul. Leisalu sõnul tõuseb aasta-aastalt Eesti inimeste huvi looduslikest materjalidest hingava seinakonstruktsiooniga puitmajade vastu. „Messil saab tutvuda ka allergiavabade ThermoLog ökomajadega, mis on loodud tervislikust eluviisist lugupidavatele inimestele,“ lisab Leisalu.

Aru Grupp AS asub messil Eesti Ehitab 2012 C hallis (C-03)

ELH Palkehituse OÜ asub messil B hallis (B1-21)

Timbeco Woodhouse OÜ asub messil B hallis (B1-18)

Lisaks on võimalus ehitusmessil külastada ka tasuta seminari „Puidupäev,“ mille korraldab Eesti Puitmajaliit koostöös Ehitusala OÜ-ga. Seminari lisainfo ja registreerimine: www.ehitusala.ee/puidupaev-13-4-2012-ehitusmessil

Lisainfo:

Elari Kivisoo
Eesti Puitmajaliidu juhatuse liige
Eesti puitmajaklastri juht
Mob: 53434014
E-post:
elari@puitmajaliit.ee
www.woodhouse.ee
www.puitmajaliit.ee

Otsid kodu?