Puitmajasektor täienes särasilmsete ekspordijuhtidega
27. märts 2012

Tänavuselt ekspordijuhtide väljaõppeprogrammilt „Ekspordirevolutsioon“ said uue kolleegi võrra rikkamaks kuus puitmajade tootmisega tegelevat ettevõtet, teatab Eesti Puitmajaliit.

Ekspordirevolutsioonis osalenud Eesti Puitmajaliidu liikme Nordic Houses OÜ juhi Argo Sauli sõnul leidis ettevõte tänu programmile koguni kaks uut töötajat – müügiassistendi ja projektijuhi, kellest viimane saab projekti raames aasta vältel ekspordialase koolituse ning isikliku mentori.  

Lisaks Nordic Houses OÜ-le on läbi Ekspordirevolutsiooni uue töötaja võrra rikkam ka Eesti Puitmajaliitu kuuluv Timbeco Woodhouse OÜ, Mountain Loghome OÜ ja AS Palmako.

Lisaks Eesti Puitmajaliidu ettevõtetele said uue töötaja ka puitmajatootjad Sandla Puit OÜ ja Finnlamelli Eesti OÜ.

Tänavusse Ekspordirevolutsiooni programmi kandideeris kokku 349 noort tööotsijat ja 46 ettevõtet. 

„Ekspordirevolutsioon" on EAS-i poolt ellu kutsutud ning Marketingi Instituudi ja ITM Worldwide'i poolt läbi viidav aastane ekspordijuhtide väljaõppeprogramm. Programmi käigus võetakse 25 ettevõttesse tööle 25 uut ekspordi müügijuhti ning õpetatakse nad ühe aasta jooksul välja. Lisaks koolitusele on kõigile programmis osalevatele ekspordi müügijuhtidele tagatud kogu aasta vältel tugi isiklikult mentorilt, kelleks on valitud tugevad Eesti ekspordipraktikud. Programmi kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Ekspordirevolutsioonist lähemalt: http://mi.ee/ekspordirevolutsioon

Eesti edumeelsetest puitmajatootjatest lähemalt: www.puitmajaliit.ee

Lisainfo:

Triin Ahonen
Eesti Puitmajaliit
Kommunikatsioonijuht
Tel: (+372) 52 95893
E-mail: triin@puitmajaliit.ee

Otsid kodu?