Norra äriauhinna finalistide seas kaks Eesti puitmajatootjat!
27. aprill 2018

Norra-Eesti Kaubanduskoda (Norwegian-Estonian Chamber of Commerce NECC) andis kolmapäeval 25.04.2018 teist korda välja Norra äriauhinna tunnustuse (Norwegian Business Award NBA).

Norra-Eesti Kaubanduskoda (Norwegian-Estonian Chamber of Commerce NECC) andis kolmapäeval 25.04.2018 teist korda välja Norra äriauhinna tunnustuse (Norwegian Business Award NBA). Kahe riigi vahelise hea koostöö märgiks ning ettevõtete tunnustuseks ja esiletõstmiseks antakse tiitlid välja neile Eesti ettevõtetele, kellel on märkimisväärsed ja väga head äritegevuslikud sidemed Norra Kuningriigiga. 

Auhinnale sai esitada Eesti ettevõtteid kahes kategoorias:

  • Excellence in Growth Award
  • Excellence in Innovation Award  

Mõlemas kategoorias olid esindatud ka Eesti puitmajasektori ettevõtted. Kasvuauhinna finalistide hulka jõudsid Nordic Houses KT OÜ ja Harmet OÜ ning mööblitootja Helland Baltic OÜ. Innovatsiooniauhinna auväärsed kandidaadid olid Nordic Automation Systems OÜ, Skeleton Technologies OÜ ja Nordic Houses KT OÜ. 

Norra äriauhinna finalist Nordic Houses KT OÜ. Foto: Nordic Houses

Excellence in Growth Award võitjaks valiti Helland Baltic OÜ

Excellence in Innovation Award võitjaks nimetati Nordic Automation Systems OÜ 

Suurejooneline ja auväärse rahvusvahelise külaliskonnaga auhinnagala leidis aset Hilton Park hotellis Tallinnas koos Norra kuningliku paariga, Norra kroonprints Haakon ja kroonprintsess Mette-Marit. 
Puitmajatootjad edastavad oma õnnitlused mõlema kategooria võitjale ja oleme sektorina siiralt õnnelikud, et ka puitmajatootjad olid finaalikohtadel esindatud!


Otsid kodu?