Nordic Houses KT OÜ-l täitus 10. tegutsemisaasta
28. veebruar 2012

Eesti Puitmajaliidu liikme Nordic Houses OÜ puitkarkassmajade tootmisega tegeleval tütarettevõttel Nordic Houses KT OÜ-l täitus täna, 28. veebruaril 10. tegutsemisaasta.

Eesti Puitmajaliidu juhatuse esimehe ja Nordic Houses grupi juhi Argo Sauli sõnul iseloomustavad kontserni täna ambitsioonikad laienemisplaanid. „Värbame jõuliselt uusi töötajaid nii ettevõtte müügiosakonda kui ka tootmisesse ning plaanime tänavust käivet mullusega võrreldes kahekordistada,“ märgib Saul. Lisaks omatoodangu turundamisele ja müügile on Nordic Houses käesoleval hetkel alustanud allhanke korras toodete ühiseks turundamiseks koostööd ka teiste Eesti puitmajatootjatega.

Kuusalu vallas Kolgas tegutsevas grupis leidsid selle aasta jaanuari lõpus aset olulised struktuurimuutused, mille käigus koondus kogu grupi tootmine tütarettevõtte Nordic Houses KT OÜ alla.  Viimase tagas vajadus suurendada tootmisüksuste efektiivsust ja paindlikkust, milles emaettevõte Nordic Houses OÜ jätkab tegevust turundus- ja müügiettevõttena.

Nordic Houses OÜ on puitkarkass- ja elementmajade müügiga tegelev ja ekspordile panustav ettevõte. Algselt tootmisele keskendunud firmast on tänaseks kasvanud kahe tütarettevõttega (Nordic Houses KT OÜ, NH Project OÜ) grupp, mille tegevuse eesmärgiks on läbi kogu väärtusahela edendada elurõõmu pakkuvat Põhjamaist elamise viisi. Grupp on tegelenud ka kinnisvaraarendusega ning on Kolga alevikus täielikult välja arendanud 13 krundist koosneva Männivälja elurajooni.

Kontserni peamisteks klientideks on edasimüüjad Norras, Prantsusmaal, Rootsis, Saksamaal ja Hollandis. 2011. aastal moodustas grupi käive ligikaudu 5 miljonit eurot.

Lisainfo:

Argo Saul
Nordic Houses OÜ juhatuse esimees
Tel: (+372) 50 76 680
E-post: argo@houses.ee
www.nordichouses.eu

Triin Ahonen
Eesti Puitmajaliit
Tel: (+372) 52 95 893
E-post: triin@puitmajaliit.ee
www.puitmajaliit.ee

Otsid kodu?