Ettevõtjate koostööpäev "Liftiga tulevikku" 25.10.2011
04. oktoober 2011

EAS kutsub ettevõtjaid osalema koostööpäeval „Liftiga tulevikku,“ mis toimub teisipäeval, 25 oktoobril 2011 Tallinnas, Swissôteli konverentsikeskuses.

LIFTIGA TULEVIKKU on nagu teadmiste ja kogemuste börs, kus sõna saavad tunnustatud Eesti ettevõtjad, kes räägivad oma kogemustest ja edulugude tagamaadest, keskendudes innovatsioonile, ekspordile ja tootlikkusele.

Avaosas esinevad ettekannetega ettevõtja ja investor Joakim Helenius, kes jagab oma mõtteid Eesti ettevõtete kasvuvõimalustest. Kevadel valminud juhtimisvaldkonna uuringust teeb järeldusi professor Maaja Vadi. Arengufondi majandusekspert Heido Vitsur keskendub viimasel ajal järjest murelikumaks tegevatele arengutele maailmamajanduses ja kuidas mõjutab see siinset ettevõtjat.

Järgneb kolm töötuba, mille esinejate hulgas on mitmed Ettevõtluse Auhinna  nominendid nagu Fortumo, Meiren Engineering, LCDVF, Click&Grow, Silmet. Lisaks ka Liviko, Bestnet, UPM Kymmene jt. Kokku jagab oma kogemusi üle 15 ettevõtja.

Täpsem programm on siin: www.eas.ee/liftigatulevikku

Konverents pakub lisaks ettekannete kuulamisele võimalust tutvuda teadusasutuste ja ettevõtlusorganisatsioonide, sh EASi teenustega ning küsida nõu toetusmeetmete kohta. Konverentsikeskuse messialal on võimalik tutvuda Tartu Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli, Eesti Maaülikooli, Tallinna Ülikooli ja Eesti Kunstiakadeemia arendustöö ja koostööprojektide tulemustega.

Osalemissoovi kinnitamiseks palun registreerige www.eas.ee/liftigatulevikku.

Lisainfo: Kerli Bender, tel 6279 350 või kerli.bender@eas.ee

Allikas: EAS

Otsid kodu?