Eesti puitmajatootjad osalevad maailmanäitusel Floriade 2012
05. märts 2012

Eesti Puitmajaliitu kuuluvad edumeelsed puitmajatootjad osalevad käesoleva aasta 5. aprillist kuni 7. oktoobrini Hollandis aset leidval maailmanäitusel Floriade 2012.  Kokku oodatakse tänavu suurüritust külastama ligi kahte miljonit aianduskultuuri huvilist.

Vastavalt Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja Ettevõtluse Arendamise Sihtausutuse (EAS) otsusele tutvustatakse 2012. aasta näitusel Eestit läbi puidu- ja puitmajatootmise sektori. Eesti väljapanek asub strateegiliselt väga heas asukohas – kogu Expo südames, peasissekäigu vahetus läheduses.

Eesti ettevõtjatel, kes näitust külastavad ning kes soovivad seal kohtuda oma klientidega, on eelnevalt EASi kontaktisikuga kokku leppides võimalik kasutada kohtumiseks Eesti paviljonis asuvat  koosolekuruumi.

Suurprojektis osalevad Eesti puitmajatootjad: Aru Grupp AS, Foreco Homes and Houses AS, Mountain Loghome OÜ, Nordic Houses OÜ, Palmako AS ja Palmatin OÜ.  Lisaks osalevad Eesti puidusektorist MKC Uksed OÜ, Rait AS ning Bole OÜ.

Eesti ekspositsiooniala lahendus „Koda,“ mille autoriteks on Joel Kopli ja Koit Ojaliiv (Kuu OÜ).

Eesti ekspositsiooniala terviklahendus leiti mullu oktoobris korraldatud arhitektuurikonkursi tulemusena.  Konkursil osales ühtekokku 21 võistlustööd ning võitjaks osutus võistlustöö „Koda,“ mille autoriteks on Joel Kopli ja Koit Ojaliiv.

Floriade on alates 1960. aastast iga 10 aasta tagant Hollandi Kuningriigi poolt korraldatav maailmanäitus/Expo, mis keskendub aianduskultuurile ja vabale ajale. 
Floriade 2012 kohta leiab infot: www.floriade.com.

Lisainfo:

Elari Kivisoo
Eesti Puitmajaliidu juhatuse liige
Eesti puitmajaklastri juht
Mob: 53434014
E-post: elari@puitmajaliit.ee
www.woodhouse.ee
www.puitmajaliit.ee

Kätrin Valdmann
EASi arenduskonsultant
Katrin.Valdmann@eas.ee
tel: 627 9759

Otsid kodu?