Eesti Puitmajaliiduga ühines Tenon Holding OÜ
12. märts 2014

Eesti Puitmajaliidu juhatuse otsusega võeti 28. veebruaril liidu uueks liikmeks palkmajatootja Tenon Holding OÜ. Ettevõte asub Valgamaal ning toodab erinevaid freesprussmaju kandilistest palkidest nii standard- kui erilahendusena. 

Põhiliselt ollakse spetsialiseerunud hoonetele suurusega 50-200m2, tehakse nii aia- kui aastaringseks kasutamiseks sobivaid elumaju. Enamik ettevõtte toodangust eksporditakse Euroopasse ja ka kaugemalegi. 

„Puitmajaliiduga otsustasime liituda soovist sektoris toimuvaga paremini kursis olla ning arengusuundades kaasa rääkida. Kuna suurem osa meie toodangust läheb ekspordiks, siis loodame panustada ka ühisesse turundustegevustesse,“ avas ettevõtte juht Elgo Üksvärav ühinemisotsuse tagamaid.

Eesti Puitmajaliit asutati 17 puitmaju tootva ettevõtte poolt 20. mail 1999.a. Käesoleval hetkel kuulub liitu 35 ettevõtet. 

Puitmajaliidu liikmete tootevalik on väga erinev, sinna kuuluvad ruumelementmajad, elementmajad, käsitöö- ja masintoodetud palkmajad nii kant- kui ümarpalgist ning aiamajad. Liidu liikmetel on pikaajalised kogemused ja nende toodang on konkurentsivõimeline maailma turul.

Eesti Puitmajaliidu peamine eesmärk on oma liikmete konkurentsivõime ja ekspordisuutlikkuse tõstmine läbi erinevate toetavate ühistegevuste. 

Lisainfo:

Lauri Kivil

E-post: lauri@puitmajaliit.ee

Mobiil: 5860 9970

 


Otsid kodu?