Eesti Puitmajaliiduga liitus Majand OÜ
17. detsember 2010

Vastavalt Eesti Puitmajaliidu juhatuse ühehäälsele 13. detsembri otsusele liitus Eesti Puitmajaliiduga käsitöö palkmajade tootmise ja püstitamisega tegelev Majand OÜ. Uue liikme lisandumisega täitus Eesti Puitmajaliidul 30 liiget.

„Majand OÜ astus Eesti Puitmajaliidu liikmeks eesmärgiga läbi ühistegevuse propageerida ja teadvustada palkmajade kasutamist. Läbi liidu tegevuse loodame ka töötada välja kvaliteedi tasemed tööetappidele/ettevõtetele, mis aitaks selgitada tellijatele käsitööna valminud majade eripärasid,“ märkis Majand OÜ juhatuse esimees Kristjan Kruusmägi.

„Eesti Puitmajaliidu jaoks on pidev areng väga oluline ning liikmete arvu jätkuv suurenemine on oluline märk organisatsiooni elujõulisusest ning tegevussuundade vastavusest ettevõtjate tegelikele vajadustele,“ sõnas Eesti Puitmajaliidu ja puitmajaklastri juht Elari Kivisoo.

Majand OÜ on 2003. aastal loodud ettevõte, mille tootmises töötab tänaseks 16 inimest, kellele lisaks veel püstitusmeeskonnad. Oma tootmishallis saab firma valmistada maju, mille põhjapindala ületab 1000 m². 

Majand OÜ müügitulu oli 2009. aastal 6 miljonit krooni, millest eksport moodustas ligi 95%. Ettevõtte peamiseks ekspordi sihtriigiks 2009. aastal oli Prantsusmaa.

Lisainfo:
Elari Kivisoo
Eesti Puitmajaliit
Mob. 5343 4014
e-post: elari@puitmajaliit.ee
skype: elarikivisoo

Otsid kodu?