Eesti Puitmajaliidu liige Nordic Houses toetab Ekströmi rahvamatka
25. jaanuar 2018

Juba sel laupäeval, 27.jaanuaril toimub liikumisharjumust edendav sõjaajalugu tutvustav kogupere sündmus Ekströmi marss. Päeva jooksul toimub 3 eri pikkusega (7km, 17km, 30km) ühismatka ning kogu päeva vältel toimub Kolga mõisas ja Nordic Houses KT tootmisüksuses kultuuri- ja ajaviiteprogramm.

Sündmus tugineb kodanikualgatusele, vabatahtlike tööle ning toatajate abile. Matka korraldaja on MTÜ Estlander ning rahalisteks toetajateks on Nordic Houses KT, Kuusalu vald ja Kultuurkapital. 

Nordic Houses tegevjuht Argo Saul: „Oleme aastate jooksul korduvalt ise ellu kutsunud või toetanud Kuusalu vallas toimunud projekte, kus on olnud kokkupuudet puiduga, mis teatavasti meie põhitegevuseks või kus oleme saanud viia inimesed kokku loodusega. Käesolev projekt sobib väga hästi kokku meie väärtustega ja soovime ka edaspidi siia omalt poolt võimaluste piires panustada.“ 

Nordic Houses on kohapeal väljas mitmete erinevate tegevustega. Majatehases toimub puutöö õpituba, kus huvilised saavad juhendajate kaasabil meisterdada linnupesakaste, mis kevadel koos Kuusalu lasteaialastega üles pannakse. Kolga mõisast õpituppa ja tagasi saab hobuvankriga. Sealsamas saab katsetada ja kogeda ka Nordic Compact majamudeli virtuaaltuuri ja lähemalt tutvuda majamaketiga. 

Suurepärane võimalus on ka tutvuda kohapeal uue Männivälja elamurajooniga, kuhu 15-aastase kogemusega puitmajatootja pakub täislahendust – kvaliteesed ja kaasaegsed tehasemajad Lahemaa looduskaunis keskkonnas. Kohapeal kostitavad ja jagavad lisainfot huvilistele Nordic Houses’ esindajad. Asukoha leiad kaardilt. 

Lisaks toimub kogu päeva vältel ka Nordic Houses logojaht! Päeva jooksul on võimalik mitmes kohas kohata nimetatud logo. Pildista see üles ja ja postita Nordic Houses Facebooki lehele. Seal lehel loositakse päeva lõpus välja ka auhind nutikamale pildile – kingikott hea ja vajalikuga. 

Ekströmi marss 2018 sündmuse info leiab ametlikult kodulehelt ning lisaks jagatakse osalejatele välja paberkandjal rajakaart-ajakavad.  

Kohtumiseni!

Nordic Houses

 


Otsid kodu?