Eesti ettevõtjate kontaktreis Hamburgi
01. juuli 2010

Saksa-Balti Kaubanduskoda koostöös EASiga korraldab 7.-10. septembrini 2010 ühisturunduse projekti raames Eesti ettevõtjatele reisi Saksamaale Hamburgi uute äripartnerite leidmiseks.

Reis on mõeldud Eesti eksportööridele ja ekspordiga alustavatele ettevõtetele. Ärireisi eesmärgiks on luua individuaalsete kohtumiste käigus uusi ärikontakte ning saada vahetut informatsiooni Saksamaa turu ja koostöövõimaluste kohta.

Reisi sihtkohaks on valitud Hamburg kui Saksamaa üks suuremaid tööstuslinnu, kus asub arvukalt rahvusvahelisi kontserne. Ettevõtluse seisukohast on Hamburgi ja seda ümbriteva regiooni lisaväärtuseks geograafilis-logistiline lähedus Eestiga.

Reis on ajastatud septembri algusesse, mil Hamburgis toimub maailma suurim laevaehitus- ja meretehnoloogia mess SMM Shipbuilding, Machinery & Marine Technology. Reisi aja ühildamine messiga võimaldab Eesti ettevõtjail sõlmida kontakte nii Saksamaa ettevõtetega kui ka laiemal rahvusvahelisel tasandil.

Hamburg on 1,7 miljoni elanikuga Saksamaa suuruselt teine linn, kogu metropoli piirkonnas elab 3,5 miljonit inimest. Hamburgis asub Saksamaa suurim meresadam, mis on ühtlasi üks maailma suuremaid (Euroopas 2., maailmas 9.).

Reisi raames nii messil kui väljaspool messi toimuvatel individuaalsetel kohtumistel kohalike ettevõtetega kohtuvad Eesti ettevõtjad potentsiaalsete koostööpartneritega. Lisaks tutvutakse Hamburgi linna ja vaatamisväärsustega, samuti kaubanduskoja ja sadamaga.

Reisi omafinantseering ühe inimese kohta on orienteeruvalt 11 900 krooni.

Hinnas sisaldub:
• lend Tallinn-Hamburg-Tallinn
• reisikindlustus
• 3 ööd majutust koos hommikusöögiga
• transport Hamburgis (bussitransfeerid lennujaam-hotell-lennujaam ning transport ühiselt külastatavatesse ettevõtetesse, sadamasse)
• osalemine infopäeval ja vastuvõtt-õhtusöögil
• Hamburgi linnaekskursioon


Oma osalemissoovist tuleks teatada15. juuliks e-posti aadressil elo@ahk-balt.org E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud. Lisainfo telefonil 6276 943 (Tiina Martsik).

Allikas: www.eas.ee

Otsid kodu?