EAS kutsub tootearenduse koolitusele
26. mai 2010

EAS koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga korraldab ettevõtjatele tootearenduse toetuse koolituspäeva: läbimõeldud ja põhjendatud tootearenduse kava koostamine. Koolituspäev toimub reedel, 11. juunil kell 10-15 EASi 2. korruse seminarisaalis (Lasnamäe 2, Tallinn).

Päeva eesmärgiks on juhtida tootearenduse toetuse taotlejate tähelepanu taotluse koostamise olulisematest momentidest - mida on vaja uurida ja analüüsida, et taotlus oleks läbimõeldud ja põhjendatud.

Päeval esinevad lektorid Tallinna Tehnikaülikooli Ärikorralduse Instituudist ning oma kogemusi jagavad ettevõtjad, kes varem edukalt tootearenduse toetust taotlenud ja oma tooteid-teenuseid eksportturgudele viinud.

Tallinna Tehnikaülikooli Ärikorralduse instituudist esinevad lektorid Egert Valmra, Iivi Riivits-Arkonsuo ja René Arvola ning praktikute osas Regio AS juht Teet Jagomägi ja Rake AS juht Ants Katkosild.

Päevakava:

10.00-10.15 Sissejuhatus EAS

10.15-11.00 Tehnoloogiastrateegia meetodid ja valikud, põhilised ärimudelite kontseptsioonid ja nende arendamine, ärimudelitega seotud riskid. Egert Valmra

11.00-11.45 Situatsioonianalüüsi läbiviimine. Selle ulatus ja täpsus. Iivi Riivits-Arkonsuo

11.45-12.00 Paus

12.00-12.45 Kuidas planeerida turundustegevused ning millised strateegilised valikud tuleb selleks langetada? René Arvola

12.45-13.30 Diskussioon Regio AS ja Rake AS juhtidega. Millist nõu annaksid edukad tootearenduse taotlejad teistele ettevõtjatele. Ettevõtjatele olulised vastused praktikute endi suust? Egert Valmra, Iivi Riivits-Arkonsuo, René Arvola, Teet Jagomägi, Ants Katkosild.

13.30-14.00 Kuulajate küsimused lektoritele, EAS-i esindajatele, Regio ja Rake juhtidele. Diskussioon

Ettekande järel saab oma ettevõtte personaalsetest vajaduste ja võimaluste osas nõu pidada ettevõtluskonsultantidega või juba konkreetse projekti puhul saada tasuta eelnõustamist.

Registreerumise tähtajaks on 8. juuni.

Seminaril osalemiseks palun registreeruda EASi kodulehel või teatage osalemissoovist:

Kerli Bender
kerli.bender@eas.ee E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud  
tel. 627 9350

Otsid kodu?