EAS kutsub koolitusele „IT arendusprojekt tööstusettevõttes“
28. jaanuar 2011

EAS ja BCS koolituse AS korraldavad 2011. aasta esimeses pooles taas koolitusi „IT arendusprojekt tööstusettevõttes,“ mis on suunatud eelkõige ettevõtetele, kes lähiajal planeerivad arendusprojekti IT valdkonnas või on konkreetse projekti ettevalmistavate tegevustega hiljuti alustanud.

2010. aasta sügisel EASi ja BCS Koolituse ASi koostööna läbi viidud  koolitusprojektis osales eesti- ja venekeelsetes gruppides kokku 97 erineva taseme juhti ja spetsialisti 65-st erinevast ettevõttest. Osalejad andsid koolitusele väga kõrge hinnangu. Tänavu leidsid korraldajad võimaluse lisakoolitusteks veel kuuele grupile.

Koolituse "IT arendusprojekt tööstusettevõttes" eesmärgiks on parendada ettevõtete juhtide ja spetsialistide kompetentsi ning luua eeldused läbimõeldud IT investeeringuteks. Lisaks asjakohaste teoreetiliste teadmiste oman­damisele koostatakse koolituse käigus grupitööna majandustarkvara arendusprojekti lähteülesanne teenusepakkujale.

Koolitus on suunatud eelkõige ettevõtetele, milliste põhitegevus kuulub EMTAK alajakku C„Töötlev tööstus". Koolituse sihtgrupiks on tootmisettevõtete juhid ja tippspetsialistid (tippjuhid, keskastmejuhid ja valdkonnajuhid, sh kvaliteedijuhid, tootmisjuhid, IT juhid ja -spetsialistid). Ühest ettevõttest on kutsutud osalema kuni 3 inimest, kes on planeeritava arendusprojektiga otseselt seotud.

Koolituse läbiviijad ja teemad:

  • juhtivkoolitaja ja koolituse moderaator Ants Sild, BCS AS juhataja - Tulemuslikkuse tõstmine tootmisettevõttes läbi IT rakendamise
  • koolitaja Siim Aben, Ernst & Young Baltic AS juhtivkonsultant - IT arendusprojekti tellimine ja juhtimine ettevõttes
  • koolitaja Jaano Uibo, Pere AS finantsjuht - IT arendusprojekti tellimine ja juhtimine ettevõttes praktiku vaatenurgast
  • koolitaja - Konstantin Klugman OÜ Softmedia juhataja (venekeelsed grupid)

Kahepäevane koolitus toimub Tallinnas, Tartus ja Jõhvis eesti või vene keeles perioodil märts-juuni 2011.a järgmiselt:

  • 2.-3.märts - Tartu
  • 5.-6.aprill - Tallinn
  • 19.- 20.aprill - Jõhvi (vene keeles)
  • 10.-11.mai - Tartu
  • 25.-26.mai - Tallinn (vene keeles)
  • 8.-9.juuni - Tallinn

Koolitusel osalemine on soodne, kuna koolitusprojekti kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond. Koolituse maksumus osalejale on 41,54 eurot, millele lisandub käibemaks 8,31 eurot; kokku 49,85 eurot (780.00 krooni)

Lisainfo ja registreerumine BCS Koolituse kodulehel

EAS - Riina Arvisto, tel 627 94 51 riina.arvisto@eas.ee

Otsid kodu?