Brändi loomise ja internetiturunduse koolitused eksportijatele
20. september 2010

Marketingi Instituut korraldab koostöös EAS-iga oktoobris eksportijatele brändi loomise ja internetiturunduse koolitusi.
Koolituse "Brändi loomine eksportijatele" eesmärgiks on tutvustada ettevõtjatele mõistet „bränd“, rääkida lahti brändi kui ettevõtte terviku olemus, selgitada brändi loomise ja arendamise vajalikkusest ning luua ettevõtetele eeldused läbi brändingu kasutamise saavutada suurem edu eksporditurgudel. Koolitus toimub 14. oktoobril kell 9:30 - 17:15 Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 13, Tartu).

Koolituse "Internetiturundus eksportijatele" eesmärgiks on tutvustada eksportööridele internetis turundamise võimalusi ning selle kasulikkust ettevõtte turundamiseks. Koolitus toimub 21. oktoobril kell 9:30 - 17:15 Tartu Loomemajanduskeskuses (Kalevi 13, Tartu).

Koolitused on tasulised (kummagi maksumus on 300 EEK/19,17 EUR) ja osavõtutasu sisaldab koolitusmaterjale ning toitlustamist. Osalejate arv on piiratud ning eelistatakse aktiivselt eksportivaid ettevõtteid ja kiiremaid reageerijaid.

Registreerimiseks saata motivatsioonikiri ja info ettevõtte 2009. aasta eksporditegevuse ning ekspordikäibe kohta aadressil marge.eelmaa@mi.ee

Lisainfo:
Marge Eelmaa
Koolitusjuht
Marketingi Instituut
GSM: +3725667 0055
e-post: marge.eelmaa@mi.ee
www.mi.ee

„Ekspordivaldkonna koolitused 2010“ toimumist kaasrahastab Euroopa Liidu sotsiaalfond.

Allikas: Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse osakond

Otsid kodu?