Kontaktkohtumisteüritus Rootsis säästliku ehitusega tegelevatele ettevõtetele ja organisatsioonidele
06. oktoober 2010

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda kutsub Eesti firmasid ja organisatsioone osalema kontaktkohtumisteüritusel SÄÄSTLIK EHITUS (Sustainable Construction), mida korraldatakse Rootsi rahvusliku algatuse Wooden Cities 2012 (www.trastad2012.sehttp://www.trastad2012.se/web/In_English.aspx) raames 23. ja 24. novembril 2010.a. Rootsi linnas Västerås.

Kontaktkohtumisteüritus Säästlik ehitus pakub suurepärast võimalust rahvusvaheliste koostööpartnerite leidmiseks järgmiste sektorite esindajatele (inglisekeelne nimekiri lisatud):

-          kütte-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemid,

-          ehitusmaterjalid ja poolfabrikaadid,

-          säästlik energia,

-          ehituse automatiseerimine,

-          jäätmekäitlus ja taaskasutus,

-          muu ehitussektoriga seonduv

 Lisaks saab osaleda mitmetel seminaridel ja töötubades. Kohale oodatakse ligi 120 firmat ja orgnisatsiooni 11-st Euroopa riigist: lisaks Eestile on esindatud veel ka Austria, Bulgaaria, Hispaania, Itaalia, Kreeka, Malta, Norra, Poola, Rootsi ja Suurbritannia.

Kontaktkohtumistepäeva koduleheküljel www.net4biz.seavaldatakse kõikide osalevate firmade tutvustused (tutvustused lisatakse jooksvalt ettevõtete registreerumise järjekorras) ja sellel avatud tööriista Matchmaking abil on võimalik huvipakkuvad firmad välja valida ja individuaalsed kohtumised juba ette kokku leppida.

 Kontaktkohtumised toimuvad Euroopa Komisjoni poolt rahastatava projekti Net4Biz raames ja on tasuta. Osalemisepakett sisaldab ettevõtte tutvustuse lisamist internetilehele ja paberkataloogi, individuaalsete kontaktkohtumiste organiseerimist, vajadusel tõlketeenuse korraldamist, lõunasööki kahel ürituse päeval, õhtusööki esimese päeva õhtul (osalemistasu igale järgmisele osalejale samast firmast on EUR 175). Osaleja(te) kanda jäävad lähetuskulud (s.h transport Västeråsi ja tagasi, majutus, päevarahad jmt).

Oma osalemise soovist saab märku anda täites ära lisatud Firma profiil - registreerimisleht ja saates see e-posti aadressile kristy@koda.ee või faksile 604 0061. Palume huvist teada anda hiljemalt 18. oktoobriks 2010.a. Soovi korral püüame aidata ka hotelli broneerimisel ja lennupiletite organiseerimisel.

Küsimuste korral võtke minuga julgesti ühendust allolevatel kontaktandmetel.

Kasutage suurepärast võimalust leida kontakte oma kolleegidega ja koostööpartnereid 11-st riigist!

Otsid kodu?