Eesti Puitmajaliidu ja –klastri liikmed külastasid Rootsi suurimat ehitusmessi Nordbygg
14. aprill 2016

Eelmisel nädalal Stockholmis toimunud Nordbyggi ehitusmessi väisas 15 liikmeline Eesti Puitmajaliidu ja –klastri delegatsioon, kes käisid messil tutvumas ehitussektori uusimate lahendustega.

Eesti puitmajaklastri projektijuht Lauri Kivil, Ritsu AS tegevjuht Elari Kivisoo ja Eesti Puitmajaliidu juhatuse esimees Sven Mats Ritsu AS boksi ees

Foto: Tiit Tamberg/Eesti puitmajaklaster

Messikülastuse korraldaja, Eesti puitmajaklastri projektijuht Lauri Kivili hinnangul täitis messikülastus seatud eesmärki. „Rootsi on meie üks prioriteetsemaid sihtturge, kuhu Eesti puitmajasektor ekspordib enam kui 50 miljoni euro väärtuses puitmaju aastas,“ sõnas Kivil ja täpsustas: „Me peame olema kursis nii kohalike ettevõtete toodanguga kui ka omama ülevaadet turule sisenevatest konkurentidest, uutest toodetes ja ehitustehnoloogiatest, millest Nordbygg annab võrdlemisi hea ülevaate.“

 Messikülastuse raames toimusid ettevõtete kohtumised kohalike Rootsi äripartneritega ning otsiti uusi koostööpartnereid ning vahetati kontakte võimalike tarnijate ning klientidega. Puitmajaklastri ja Eesti Puitmajaliidu liikmetest oli messil oma näituseboksiga EASi stendil väljas Palmako AS ning Ritsu AS.

Rootsi suurim ehitusmess Nordbygg toimus 5-8 aprill Stockholmis. Messi külastas pea 25 000 inimest ja väljas oli üle 900 eksponendi.

Õppereisi toetas Euroopa Regionaalarengu Fond Eesti puitmaju eksportivate ettevõtete klastri projekti raames. 

www.estonia.eu 
    

Otsid kodu?